Restaurace

Restaurace U sv. Jakuba je zaměřena především na kvalitní středomořskou kuchyni. V takové kuchyni nesmí chybět pizza, gyros, ryby a mořské plody, těstoviny, saláty ale i celá řada středomořských specialit z různých druhů masa a vynikající zákusky.
V poledne se u nás můžete kvalitně naobědvat z nabídky denního menu.
Po celý den je také připravena „PizzaGo“ – pizza k okamžitému konzumování
či s sebou a tak se můžete rychle naobědvat či koupit pizzu jen tak „na cestu“. Večer pak příjemně posedíte ve stylovém prostředí a ochutnáte speciality naší kuchyně, kvalitní vína a dobré pivo. Individuálně lze vnitřní prostory restaurace přizpůsobit pro celodenní pracovní semináře, firemní kurzy a setkání, společenské akce, jubilea, rodinné či firemní setkání a oslavy. Restaurace je vybavena digitálním projektorem, TV a audiosystémem a je připojena na Wi-Fi. Při vhodném počasí lze využít venkovní trasy a přilehlých prostor k rozšíření kapacity restaurace. Po dohodě nabízíme speciální rauty, venkovní cattering, grilování a živou hudbu k tanci i poslechu.
Pro maminky s dětmi je venku připraveno dětské hřiště. Z otevřené terasy tak budete mít dokonalý přehled o Vašich ratolestech.
Myslíme i na cyklisty a řidiče. Před restaurací máme stojany na kola a je zde připraveno dostatek parkovacích míst pro celou kapacitu restaurace.